NK Bratstvo Gračanica

službena web stranica

Pobjeda protiv Doboj Istoka za treće mjesto na turniru
  • 31.07.2017 07:58

Izabranici Nusreta Muslimovića pobjedom nad NK Doboj Istok osvojili su treće mjesto na turniru u Doboj Istoku. Konačan rezultat utakmice bio je 1:3 za Bratstvo.

Gračanlije su do vodstva došli već u 73. sekundi utakmice kada Kalesić matira domaćeg golmana. U 18. minuti domaći su poravnali rezultat. Bratstvo je do novog vodstva došlo par minuta kasnije kada dobar centaršut sa lijeve strane sjajno koristi Marsel Mace. Konačan rezultat postavio je Stjepanović u 90.minuti sa bijele tačke. Vrijedi dodati i to da je ekipa Nusreta Muslimovića igrala sa igračem manje od sredine prvog poluvremena kada je crveni karton zbog prigovora dobio Diabang.

Za vikend starta i takmičenje u Prvoj ligi FBiH, a prije toga Bratstvo će u srijedu odigrati humanitarnu utakmicu za liječenje Mehmeda Šabića. Protivnik će biti veterani NK Bratstvo.